Способи доставки

Кур'єром по Києву

Доставка в межах Києва безкоштовна при замовленні на суму від 1500 грн Вартість доставки замовлень до 1500 грн складає 35 грн

По Києву доставка більшості товарів здійснюється з 10: 00 до 19: 00 в робочі дні, з 10: 00 до 17: 00 в суботу. Неділя - вихідний.

Зазвичай якщо ви розмістили замовлення до 15: 00 — ми доставимо його того ж дня. У будь-якому разі під час замовлення наші менеджери відразу погоджують з вами час доставки.

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою в слушний для вас час і продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару(для пристроїв, працюючих автономно), а також оформлять усі необхідні документи. З міркувань безпеки перевірка товару і товарно-грошовий обмін робляться в автомобілі кур'єра або біля дверей клієнта.

Самовивіз в Києві

У робочі дні з 10 до 18, з 10 до 19 в суботу з 10 до 15, після узгодження замовлення з менеджером. В неділю - вихідний!

Доставка у відділення "Нової пошти".

За допомогою доставки "Новою поштою" ви можете отримати товар навіть в найвіддаленіших куточках нашої батьківщини.

В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери погоджують з вами дату доставки перед відправкою товару.

Вартість доставки Новою поштою складає від 15 грн. по Україні, а також 2,5% за страхування товару та повернення грошової суми до нас в офіс.


Notice: Undefined index: last_visited_page in /home/cozy/penny.com.ua/www/index.php on line 32