Корзина пуста

Випущено оновлену ANDROID 4.2.2 ДЛЯ SAMSUNG GALAXY NOTE 8.0 WI-FI

11.10.2013

8-дюймовий планшетний комп'ютер , випущений компанією Samsung - Galaxy Note 8.0 з'явився у продажу з встановленою ОС Android 4.1.2 Jelly Bean навесні 2013 року. У липні стало відомо про намір виробника оновити ОС « таблетки ».

Перші відомості про випуск оновлення до Android 4.2.2 були опубліковані в середині липня. Через кілька місяців компанія Samsung в офіційному порядку випустила нову прошивку, яка в даний час вже надходить на планшети Samsung Galaxy Note 8.0.

На сьогоднішній день версія Android 4.2.2 для планшетного комп'ютера Samsung Galaxy Note 8.0 вже доступна власникам Wi - Fi- версій гаджета в США. Найближчим часом почнеться розсилка оновлень в інші регіони світу.

Крім стандартних змін , які присутні в новій версії ОС Google , усунених багів і збільшення продуктивності , Samsung додав в нову прошивку чергові функції інтерфейсу TouchWiz , в числі яких S Planner, Контакти і поштовий клієнт .

Розсилка Android 4.2.2 виробляється по повітрю ( ОТА ), повідомлення надійде на девайс в автоматичному режимі. Для перевірки наявності оновлення вручну необхідно зайти в меню налаштувань і відкрити розділ «Про планшети".

Якщо смартфон або планшетний комп'ютер не “помічає” оновлень при наявності таких, може допомогти видалення старої інформації з Google Services Framework . Для цього необхідно виконати наступні маніпуляції: відкрити розділ «Додатки » - « Все» - Google Services Network і натиснути на кнопку « Стерти дані » , після чого перезавантажити пристрій.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий