Корзина пуста

У 2014 РОЦІ СПОЖИВАЧІВ ЧЕКАЄ НОВИЙ APPLE IPAD

11.10.2013

У нинішньому році з'явилися у продажу нові смартфони Apple - iPhone 5c і iPhone 5S , а через нетривалий час (з чуток 15 жовтня) повинен відбутися анонс оновлених планшетних комп'ютерів iPad . Потік «яблучних» новинок не зменшиться і в 2014 році.

За твердженням корейських ЗМІ , Apple збираються представити iPhone з великим екраном , оновлений Apple iPad і smart - годинник iWatch .

Очікується , що розмір діагоналі нового iPhone складе 5 дюймів. Раніше аналогічна новина була опублікована у виданні The Wall Street Journal . Не виключено , що новий « яблучний » смартфон замінить флагманський фотоапарат , або надійде в продаж одночасно з традиційними 4- дюймовими девайсами.

Друга, не менш цікава новинка - Apple iPad із збільшеним екраном. Повідомляється , що розмір екрану складе 12,9 - дюймів ( збігається з чутками раннього походження). Можливо , що саме цей пристрій стане відповіддю на гібридні Windows- гаджети. Не виключено , що планшети Apple iPad з великими екранами будуть орієнтовані на освітній сектор і бізнес-аудиторію.

Останній очікуваний девайс від Apple - годинник iWatch . Джерело повідомляє , що виробництвом гнучких екранів займеться компанія LG , а розмір дисплея складе 1,5 дюйма. Прототип годинику вже проходить тестування .

Якщо все вищесказане є правдою , то 2014 стане найбільш інноваційним для компанії Apple з моменту анонсу першого планшетного комп'ютера iPad у 2010 році.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий