Корзина пуста

Роботи-пилососи iRobot

15.10.2013

Прибирання будинку , офісу , котеджу - в ХХI столітті технічне вдосконалення дозволило автоматизувати всі ці процеси. Для боротьби зі сміттям і пилом компанія IRobot розробила спеціальні роботи пилососи . Вони відмінно справляються з роботою , при цьому не займаючи вашу увагу і час . Досить встановити конкретну програму , в зручний для вас час , для того щоб робот пилосос АйРобот самостійно почав прибирання.

Для орієнтиру в приміщенні в техніки присутні спеціально розроблені для цього датчики , що дозволяють складати план пересування , уникати різні перешкоди на шляху і не звалитися з висоти. Автоматизований вибір програми , самостійне визначення виду підлогового покриття - все це істотно для робота прибиральника .

На сайті компанії IRobot вам надається широкий вибір вашого помічника для вологого і сухого прибирання. Інтернет магазин roomba.com.ua має детальні описи всіх технічних характеристик всіляких роботів пилососів.

Якщо ви зважилися купити робот пилосос АйРобот , то за консультацією можете звернеться за призначеними контактними телефонами . Роботи пилососи iRobot Roomba призначені для здійснення сухого прибирання ламінату , лінолеуму , килимів , а також паркету.

У нових моделях IRobot Roomba вмонтовані : досконала система фільтрації , таймер , великий набір додаткових функцій. Для затримання найдрібнішого пилу і алергенів в IRobot Roomba є модернізовані системи фільтрації , а для запобігання від різних механічних ушкоджень стін і меблів у робот пилосос впроваджені оптичні датчики.

Для вологого прибирання як кухні , так і туалету та ванної кімнати призначено миючий робот пилосос IRobot Scooba . У його обов'язки входить не тільки мити і чистити підлогу , але навіть і його обсушування .

Комментарии

  • Илона 30.11.2013, 16:20
    вот купила чудо- пылесоса, хоть и пользуюсь несколько дней но пока результатом довольна, работает тихо ,без перебойно , мажет не только чистить но и мыть пол!

Написать комментарий