Обережно, пожежа або привіт від Microsoft

27.12.2013

Прагнучи відповідати гаслам деяких радянських політиків " наздогнати і перегнати " всіх конкурентів, компанія Microsoft забула про таку якість як тепловіддача. Тому в холодний зимовий вечір камін стає вже не в тренді. Для створення комфорту і затишку в будинку можна скористатися планшетом Surface, завантаживши його відтворенням того ж каміна на екрані. Але це все жарти з невеликою кількістю правди. Дійсно, система вентиляції в планшетах лінійки Surface дуже погано продумана, тому при сильних і тривалих навантаженнях це може привести до поломки пристрою.


Особливо часто на перегрів скаржаться користувачі таких пристроїв як Microsoft Surface 2 і Microsoft Surface Pro 2, особливо коли на планшеті запущена "важка " гра або ж одночасно кілька додатків. Причому, всі як один упевнені, що саме сильний перегрів є основною причиною виходу з ладу недешевого апарату. Деякі " умільці " навіть намагалися приготувати яєчню на екрані планшета, але, на жаль, не вистачало заряду батареї до завершення кулінарного шедевра.


Компанія Microsoft поклавши руку на серце пообіцяла виправити даний баг і знайти рішення даної проблеми. Подивимося, що буде далі, чи відкличуть всю партію планшетів на доопрацювання і чи буде це безкоштовно. Ми вкрай сподіваємося, що компанія Microsoft не падатиме обличчям в бруд, і знайде мирне вирішення даної проблеми. Єдине, що виробник порадив зробити на даний момент - це знизити рівень яскравості дисплея під час збільшеної завантаження процесора (ігри ).


У відповідь на таку пораду один з користувач Surface на своєму форумі написав, що його планшет перегрівся і вийшов з ладу після звичайного перегляду веб-сторінок. Будемо сподіватися, що найближчим часом буде знайдено адекватне рішення проблеми, озвучене на сайті виробника, а не звичайна запис у форумі, як зараз.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий