Корзина пуста

Новий ASUS Transformer Pad TF701T з NVIDIA Tegra 4 надійде в продаж 21 жовтня

17.10.2013

Зберігаючи в собі реалізований у Transformer Prime акцент на роботі з графікою, нова модель « трансформера » підтримує можливість транслювання відео по каналу Wi - Fi Miracast . Відображає акцент на графіку і наявність інтерфейсу HDMI. Кут огляду власного дисплея планшетника становить 178 градусів. Висока якість відтвореного звуку досягається за рахунок технології ASUS SonicMaster.

Як і попередні варіанти пристрою , планшет ASUS Transformer Pad TF701T поставляється з клавіатурою Mobile Dock. Новий варіант аксесуара укомплектований сенсорної доріжкою з підтримкою мультитач і повною розкладкою клавіш для роботи з фірмовими офісними додатками Polaris Office. Клавіатура також містить в собі порт USB 3.0, слот SDXC (на додачу до власного microSDXC порту планшетника ) і батарею, здатну продовжити час життя в автономному режимі до 13-17 годин.

В якості альтернативи доку- клавіатурі пропонується обкладинка TransCover , що закриває екран і служить в якості підставки. Вартість останньої складе 35 британських фунтів. За сам же планшетник доведеться заплатити 430 фунтів стерлінгів. Міжнародні ціни в доларах будуть оголошені незабаром.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий