Корзина пуста

Надійшов у продаж перший у світі смартфон із зігнутим дисплеєм

10.10.2013

Компанія Samsung сьогодні випустила перший в світі смартфон із зігнутим дисплеєм. Всупереч чуткам про Galaxy Note 3 LE , плафон отримав 5,7 - дюймовий пластиковий AMOLED -дисплей , який назвали Galaxy Round . Товщина пристрою становить 7,9 мм , а вага - 154 грами.

Основою пристрою став 4 -ядерний процесор з тактовою частотою 2,3 ГГц. Гаджет забезпечили 3 ГБ оперативної пам'яті і сховищем на 32 ГБ з можливістю розширення за рахунок карт пам'яті формату microSD до 64 ГБ. Крім дисплея, пристрій примітний наявністю Wi -Fi -модуля , що підтримує стандарт ac . Ще в наявності USB 3.0 , модулі GPS + ГЛОНАСС , NFC і Bluetooth 4.0.

Що стосується самого дисплея, то, як і очікувалося, він не « згинається », а просто опуклої форми  і має роздільну здатність формату Full HD. За словами Samsung , така конструкція дозволяє пристрою зручно лежати в руці. Користувачі гаджета можуть отримувати доступ до інформації на зразок дати, часу , пропущених викликів і нових повідомлень більш просто.

Все це можна зробити завдяки так званому Roll - ефекту. Придавивши на один з країв плафона і піднявши його таким чином , можна побачити інформацію , що з'явилася на екрані. У вихідному положенні дисплей гасне. Це можна побачити на ролику нижче .

У Кореї Samsung Galaxy Round коштує близько 1000 доларів. Коли він з'явиться в інших країнах поки невідомо.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий