На підході новий планшетофон HUAWEI PHOPAD?

26.12.2013

Наближається початок масштабної події, на якій будуть представлені нові планшети, смартфони і ноутбуки - виставка CES 2014. Один з можливих дебютантів - фаблет Huawei PhoPad.


Офіційні відомості про цей гаджет поки відсутні. Джерелом чуток став сайт організації USPTO, в якій виробник зареєстрував нову торгову марку - PhoPad . Відомо, що мова йде про мобільний пристрій ( Tablet Computers , Mobile Phones і т.д.) , який може бути гібридом планшета ( Pad ) і телефону ( Pho ) .

Компанія Huawei не вперше випускає гібридні девайси: досить згадати представлений на CES 2012 Huawei Ascend Mate, а також Huawei Ascend P1 і Huawei Ascend D Quad. На момент дебюту 6,1 -дюймовий Ascend Mate був найбільшим Планшетофони в світі.

Не виключено, що Huawei PhoPad - це модернізований Ascend Mate, або гаджет, аналогічний гібриду смартфона і планшета ASUS Padfone, або щось абсолютно нове. Від Huawei можна чекати будь-яких « незвичайностей » , досить згадати планшетний 3G -модем Huawei UltraStick.

Необхідно додати , що вперше назва PhoPad з'явилося у коментарі до зображення Huawei Ascend Mate, викладеному в соціальній мережі Google+ близько року тому.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий